Buse: 👄 henüz 19 yaşındayım inanılmaz çok azdım, beni götten veya amcığımdan sikebilir misin? o zaman tıkla hemen ara... Telefon Numaram: 0043 720 721 28

 

Esmer kız ayna karşısında mastürbasyon yapıyor

Esmer kız çok azgın bir şekilde yere diz çöküyor. Aynayı arkasına alan genç kız kalçasına bakarak kendisini okşuyor. Pürüz içermeyen kalçasını okşarken kılsız amcık üzerinde göz gezdirerek sulanıyor. Kendisinden geçecek hale geldiğinde genç adam yanına geliyor. Ayna karşısındaki hareketlerini görünce ne yaptığını soruyor. Çok azgın olduğunu belirten esmer kız sevişmek istiyor. Genç adam yanına sokulduktan sonra kalın aleti kendisine uzatıyor. Uzun siki büyük bir iştahla ağzına alıyor. Azgın olduğu içinde heyecanla uzun yarak elinde sıvazlanıyor.

Esmer, sarışın temasları ayna karşısında gerçekleşiyor

Esmer, sarışın temaslarını uygulamak isteyen adamda kendisine yapılan sakso deneyiminin keyfini sürmeye bakıyor. Zevke geldiğinde üzerindeki tüm kıyafetler üzerinden çıkartıyor. Bu defa ayna karşısına genç adamı alarak yere oturtuyor. Kucağına çıkıp kalın yarak üzerine oturuyor. Aynaya baktığında bu defa amcık içine giren uzun siki görüyor. Göğüsleri okşayarak kucakta sikiş temaslarına devam ediyor. Adamı yanından kaldırmayan kız zevkli temaslar ile birlikteliğini devam ettirip tatmin oluyor.

Bir önceki yazımız olan Esmer kız uzun aletin keyfini çıkartıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Category:

Esmer, Sarışın

Leave a Reply