Buse: 👄 henüz 19 yaşındayım inanılmaz çok azdım, beni götten veya amcığımdan sikebilir misin? o zaman tıkla hemen ara... Telefon Numaram: 0035 351 573 662

 

Yaşlı adamın uzun aletini yemek için çıldırıyor

Genç kız, yaşlı adam ile yalnız kaldığında fantezi yaşamak ister. Yaşlı adamın kalın aletinin tadına bakmak için mini şortu ile yanında otururken seks sözcükleri sarf eder. Dudaklarından öpecek kadar yanaşmış olması, etkileyici şekilde sıcaklığını geçirmiştir. Kızın istekli hallerine karşılık veren yaşlı adam, tişörtü yukarıya kaldırıp diri göğüsleri eline alır. Full HD sikiş sahnesini aratmayacak şekilde göğüs uçlarından yalamasına devam eder. Diliyle göğüs uçlarında dolaştıkça çok fazla şekilde etkili olur. Yatağın üzerine uzanan adamın ağzına göğüsleri vererek uzun süre yalatır.

Yaşlı adamı yatağına alarak Full HD sikiş yaşıyor

Azmış halde bulunan genç kız, pantolonu çıkartıp uzun aleti eline alır. Dişlerini sıkarak elindeki aletin kendisine çok zevk verdiğini gösterir. Yaşlı adam, uzandığı yatak üzerinde kendisine yapılan oral seks keyfini sürmeye başlar. Uzun siki dibine kadar yalayarak zevke getirir. Kalın yarak dimdik ağzına girip çıktıkça sulanır. Yatağa uzanması sonrasında uzun siki amcık içine kökler. Dibine kadar girdiği anlarda çok fazla inleyerek orgazm olur.

Bir önceki yazımız olan Babasının aracında genç kızı ağlatarak sikti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Category:

Full HD Sikiş

Leave a Reply