Buse: 👄 henüz 19 yaşındayım inanılmaz çok azdım, beni götten veya amcığımdan sikebilir misin? o zaman tıkla hemen ara... Telefon Numaram: 0043 720 721 28

 

Yüzmeye götürdüğü kızın üzerindekileri çıkartıyor

Genç adam kız arkadaşını denize eğlenmeye götürüyor. Su kenarında otururken şakalaşmaya başlıyorlar. Genç kız adama bakarken çırılçıplak bir halde olduğunu görünce etkileniyor. Genç adamın uzun aleti iştah kabartacak şekilde etki gösteriyor. Kollarından tutarak deniz içerisine sürüklüyor. Yüzme öğreteceği bahanesi ile vücudunun her yerine dokunuyor. Kalın aleti bacaklarına ve göğsüne doğru dokunuyor olması genç kızı etkiliyor. Dudaklarından öpmeye başlayan arkadaşına karşılığı sert şekilde vermiyor. Artık genç kızlar seks için kendisi de fazla şekilde kıvama geliyor.

Deniz kenarında genç kızlar seks ile boşalıyor

Genç kızlar seks yaşanması için altındaki bikinisini de çıkartıyor. Bir tabure üzerine oturan adamın üzerine geçerek uzun siki ağzına alıyor. Kalın siki yaladıkça genç kız fazlasıyla sulanıyor. Genç adam bacakları arasına geldiğinde kendisine amcık yalama ile karşılık veriyor. Zevke geldiğini görünce de çimenler üzerine götürüp domaltıyor. Kalın aleti dar göt deliğinden sokarak kızın arkasından girip çıkıyor. Nefes kesici temaslar içerisinde ikisi birden boşalarak rahatlıyor. Deniz kenarında kendilerinden başka kimselerin olmayışı temaslarını kolaylaştırıyor.

Bir önceki yazımız olan Gözlüklü kız bacakları okşanınca zevke geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Category:

Genç Kızlar Seks

Leave a Reply